Speed w akcji
Rozmiar czcionki
- Gmina Zator. Kierowca dostawczaka usiłował wręczyć „łapówkę” policjantom z oświęcimskiej grupy Speed Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, podczas kontroli drogowej zatrzymali 51-letniego kierowcę samochodu dostawczego. Mężczyzna, aby uniknąć mandatu oraz punktów karnych za wykroczenie drogowe, usiłował wręczyć policjantom korzyść majątkową.
- Gmina Kęty. Kierowca podejrzany o posiadanie narkotyków i jazdę pod ich wpływem Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających, a także ich posiadanie.
- Polanka Wielka. Policjanci grupy Speed przerwali jazdę drogowemu przestępcy Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed podczas kontroli drogowej zatrzymali 69–letniego mieszkańca Chorzowa. Mężczyzna prowadził samochód pomimo cofniętych uprawnień do kierowania oraz sądownie orzeczonego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami. Wpadł na przekroczeniu prędkości w recydywie.
- Osiek. Przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym, stracił prawo jazdy na trzy miesiące, a miał je dopiero od miesiąca
- Oświęcim. Policjanci z grupy Speed przerwali rajd nietrzeźwemu kierowcy Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed przerwali nietrzeźwą jazdę 45–letniemu mieszkańcowi Oświęcimia. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość, a kontrola drogowa ujawniła, że prowadzi pojazd mając w organizmie blisko dwa promile alkoholu i cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.
- Gmina Osiek. Policjanci przerwali jazdę drogowemu przestępcy Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 29 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna kierował samochodem łamiąc sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami, a także pomimo cofniętych uprawnień do kierowania.
- Gmina Kęty. Speed zatrzymał drogowego przestępcę. Jest podejrzany o kierowanie pod wpływem amfetaminy oraz złamanie zakazu kierowania Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 47–letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna kierował samochodem bez uprawnień, mając w organizmie amfetaminę, a także łamiąc sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.
Gmina Zator. Kierowca dostawczaka usiłował wręczyć „łapówkę” policjantom z oświęcimskiej grupy Speed
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, podczas kontroli drogowej zatrzymali 51-letniego kierowcę samochodu dostawczego. Mężczyzna, aby uniknąć mandatu oraz punktów karnych za wykroczenie drogowe, usiłował wręczyć policjantom korzyść majątkową.
Gmina Kęty. Kierowca podejrzany o posiadanie narkotyków i jazdę pod ich wpływem
Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających, a także ich posiadanie.
Polanka Wielka. Policjanci grupy Speed przerwali jazdę drogowemu przestępcy
Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed podczas kontroli drogowej zatrzymali 69–letniego mieszkańca Chorzowa. Mężczyzna prowadził samochód pomimo cofniętych uprawnień do kierowania oraz sądownie orzeczonego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami. Wpadł na przekroczeniu prędkości w recydywie.
Osiek. Przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym, stracił prawo jazdy na trzy miesiące, a miał je dopiero od miesiąca
Oświęcim. Policjanci z grupy Speed przerwali rajd nietrzeźwemu kierowcy
Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed przerwali nietrzeźwą jazdę 45–letniemu mieszkańcowi Oświęcimia. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość, a kontrola drogowa ujawniła, że prowadzi pojazd mając w organizmie blisko dwa promile alkoholu i cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Gmina Osiek. Policjanci przerwali jazdę drogowemu przestępcy
Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 29 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Mężczyzna kierował samochodem łamiąc sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami, a także pomimo cofniętych uprawnień do kierowania.
Gmina Kęty. Speed zatrzymał drogowego przestępcę. Jest podejrzany o kierowanie pod wpływem amfetaminy oraz złamanie zakazu kierowania
Policjanci z oświęcimskiej grupy Speed zatrzymali 47–letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna kierował samochodem bez uprawnień, mając w organizmie amfetaminę, a także łamiąc sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.