Działania

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Powiat oświęcimski. Przesadzili z prędkością. Stracili prawo jazdy.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji dbając o bezpieczeństwo na drogach powiatu oświęcimskiego  przerwali rajd trzem piratom drogowym.

W sobotę (4.09.2021) rano policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym w gminie Kęty. O godzinie 6.20 w Bulowicach na ulicy Bielskiej do kontroli drogowej zatrzymali kierowcę, który samochodem marki Audi jechał z prędkością 106km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Jak się okazało związek z niebezpieczną jazdą miał 53 – letni mieszkaniec Żyrardowa.

Tuż po godzinie 10.30 w Zasolu na ulicy Łęckiej policjanci zmierzyli prędkość kierowcy jadącego samochodem marki VW. Miernik prędkości wskazał 108km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Za kierownicą auta siedział 39 – letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego.

Pół godziny później na tej samej ulicy do kontroli drogowej został zatrzymany kierowca mazdy. 37 – letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju jechał z prędkością 102 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Za przekroczenie prędkości na kierujących zostały nałożone mandaty i punkty karne, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości.

Powrót na górę strony