Aplikacja Moja Komenda

Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło aplikację mobilną „Moja Komenda”, dzięki której szybko odnajdziemu najbliższą jednostkę Policji, a także znajdziemy dane i kontakt do dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać  własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.
 
Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodaliśmy do niej dodatkowe jednostki,  rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie jednostki  po nazwie ulicy lub kodzie pocztowym.
 
Aplikację "Moja Komenda" można pobrać  pod poniższym adresem:

Dla urządzeń systemu Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.altconnect.android.mk&hl=pl

 

Dla urządzeń systemu iOS:

https://itunes.apple.com/pl/app/moja-komenda/id919504159?l=pl&mt=8

  • Plakat promujący aplikację na telefon Moja Komenda
    Aplikacja Moja Komenda
Powrót na górę strony