Poszukiwani zatrzymani

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Powiat oświęcimski. W dziesięć godzin zatrzymano czworo poszukiwanych

Policjanci w ciągu 10 godzin służby na terenie powiatu oświęcimskiego odnaleźli i zatrzymali czworo poszukiwanych. Dwoje z nich ściganych było listami gończymi.

Tuż przed godziną 9 policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu zatrzymali 46 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 60 dni za przestępstwo przeciwko funkcjonariuszowi publicznemu oraz wykroczenia porządkowe.

O godzinie 10 w Kętach na parkingu osiedla 700 – lecia policyjni poszukiwacze z kęckiego komisariatu Policji odnaleźli i zatrzymali 35 – letniego mieszkańca Kęt, poszukiwanego przez prokuraturę Rejonową w Oświęcimiu celem doprowadzenia na przesłuchanie w ramach prowadzonej sprawy o przestępstwo drogowe.

Tuż przed godziną 19 w Brzezince na terenie jednej z posesji poszukiwaną 38 – latkę bez stałego miejsca zamieszkania zatrzymali dzielnicowi. Kobieta była poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Tychach celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 75 dni za przestępstwo przeciwko mieniu.

Pół godziny później w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia poszukiwanego 38 – letniego mieszkańca Brzeszcz robiącego zakupy w jednym z marketów spożywczych,  wypatrzyli policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzeszczach. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 60 dni za przestępstwo drogowe.


Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.
Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony