Poszukiwani zatrzymani

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Powiat oświęcimski. Czworo poszukiwanych trafiło za kratki

Policjanci na terenie powiatu oświęcimskiego zatrzymali czworo poszukiwanych. Dwoje z nich  ściganych było listami gończymi. Zostali osadzeni w zakładach karnych i aresztach śledczych.

W poniedziałek (15.05.2023) tuż po godzinie 12 policyjni poszukiwacze z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji na terenie  osiedla Stare Stawy w Oświęcimiu odnaleźli i zatrzymali 29 – letnią  mieszkankę Oświęcimia.  Kobieta była poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Tychach do odbycia kary roku pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem.

Również w poniedziałek tuż przed godziną 18 poszukiwacze z Wydziału Kryminalnego na terenie jednej z posesji w Osieku odnaleźli i zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Osieka.  Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia trzech miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

W czwartek tuż po godzinie 16 dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji podczas obchodu rejonu służbowego na terenie jednej z posesji w Zaborzu  zatrzymali 39 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 15 dni zastępczej kary aresztu za kradzieże.

Godzinę później na ulicy Tysiąclecia w Oświęcimiu dzielnicowi zatrzymali  56 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich do odbycia miesiąca kary pozbawienia wolności za kradzieże.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.  Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.

 

Powrót na górę strony