Poszukiwani zatrzymani

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oświęcim. Poszukiwany zakłócił spokój mieszkańców bloku. Odpowie również za znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów.

Dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji podczas interwencji związanej z zakłóceniem spokoju mieszkańców jednego z oświęcimskich osiedli, zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 29 – latek odpowie również za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów.

W sobotę (18.03.2023) tuż przed godziną 14 oświęcimska Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który awanturował się w klatce schodowej jednego z bloków na osiedlu Chemików w Oświęcimiu. Najbliżej miejsca zdarzenia znajdowali się dzielnicowi, którzy w kilka chwil byli pod wskazanym adresem. Okazało się, że mężczyzną, który zakłócił spokój mieszkańców był poszukiwany przez trzy sądy (oświęcimski, żywiecki i zabrzański) 29 – letni mieszkaniec gminy Chełmek. Podczas zatrzymania mężczyzna był agresywny wobec policjantów, których zaczął znieważać i kopać. Został szybko obezwładniony i osadzony w jednym z pomieszczeń dla zatrzymanych w oświęcimskiej komendzie Policji. W poniedziałek rano trafił do jednego z zakładów karnych gdzie spędzi najbliższe 4,5 roku za przestępstwa narkotykowe i drogowe.  

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.
Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.  Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.  
Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony