Poszukiwani zatrzymani

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gmina Oświęcim. Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych

Policjanci codziennie realizują wiele czynności zmierzających do zatrzymania poszukiwanych, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. Wczoraj (17.10.2022)w ręce mundurowych wpadło dwóch kolejnych poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Przed południem policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji na terenie jednej z posesji w gminie Oświęcim zatrzymali 55 - letniego mieszkańca powiatu chrzanowskiego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Chrzanowie. Mężczyzna został osadzony w jednym z zakładów na 15 dni kary aresztu za wykroczenia porządkowe.

Po południu oświęcimscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące nieznanego mężczyzny kręcącego się wokół jednej z posesji w gminie Oświęcim. Najbliżej wskazanego adresu byli policjanci z oświęcimskiej drogówki. Mundurowi w kilka chwil byli na miejscu gdzie ustalili, że mężczyzną jest 42 – letni mieszkaniec gminy Przeciszów, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 150 dni pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość

 

Powrót na górę strony