Wzorowy obywatel. Wzorowa reakcja.
Rozmiar czcionki
- Gmina Kęty. Nietrzeźwy agresor wszczął awanturę w sklepie. Wzorowe zachowanie świadka. Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach z rąk mieszkańca Bulowic, przejęli 18-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego. Nastolatek odpowie za zakłócenie ładu i porządku publicznego, zniszczenie mienia, a także znieważenie policjantów.
- Oświęcim. Mieszkańcy i dzielnicowi z pomocą seniorce ciepiącej na zaniki pamięci Mieszkańcy oraz dzielnicowi interweniowali w sprawie seniorki, cierpiącej na zaniki pamięci. 84-latka wyszła ze swojego bloku i nie potrafiła znaleźć drogi powrotnej do mieszkania. Sąsiedzi znaleźli portfel kobiety, a mieszkaniec gminy Przeciszów udzielił jej pomocy, gdy zdezorientowana stała na przystanku autobusowym.
- Kęty. Uratowane życie i ustalone dane mężczyzny, u którego doszło do NZK Ustalono dane mężczyzny, który wczoraj po południu trafił do szpitala, z uwagi na nagłe zatrzymanie krążenia. To pan Tadeusz, 76-letni mieszkaniec Kęt. Podziękowania za prawidłową reakcję dla świadków zdarzenia, przedstawicieli mediów oraz internautów.
- Oświęcim. Mieszkańcy pomogli zziębniętej seniorce ciepiącej na zaniki pamięci Mieszkańcy osiedla Chemików w Oświęcimiu pod opiekę rodziny oddali 70–latkę cierpiącą na zaniki pamięci. Dostrzegli ją, gdy zziębnięta chodziła pomiędzy blokami, poszukując swojego mieszkania.
- Oświęcim. Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji, z rąk wzorowych obywateli, przejęli kierowcę podejrzanego o jazdę w stanie nietrzeźwości. 20–letni mieszkaniec gminy Kęty wsiadł za kierownicę mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu.
Gmina Kęty. Nietrzeźwy agresor wszczął awanturę w sklepie. Wzorowe zachowanie świadka.
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach z rąk mieszkańca Bulowic, przejęli 18-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego. Nastolatek odpowie za zakłócenie ładu i porządku publicznego, zniszczenie mienia, a także znieważenie policjantów.
Oświęcim. Mieszkańcy i dzielnicowi z pomocą seniorce ciepiącej na zaniki pamięci
Mieszkańcy oraz dzielnicowi interweniowali w sprawie seniorki, cierpiącej na zaniki pamięci. 84-latka wyszła ze swojego bloku i nie potrafiła znaleźć drogi powrotnej do mieszkania. Sąsiedzi znaleźli portfel kobiety, a mieszkaniec gminy Przeciszów udzielił jej pomocy, gdy zdezorientowana stała na przystanku autobusowym.
Kęty. Uratowane życie i ustalone dane mężczyzny, u którego doszło do NZK
Ustalono dane mężczyzny, który wczoraj po południu trafił do szpitala, z uwagi na nagłe zatrzymanie krążenia. To pan Tadeusz, 76-letni mieszkaniec Kęt. Podziękowania za prawidłową reakcję dla świadków zdarzenia, przedstawicieli mediów oraz internautów.
Oświęcim. Mieszkańcy pomogli zziębniętej seniorce ciepiącej na zaniki pamięci
Mieszkańcy osiedla Chemików w Oświęcimiu pod opiekę rodziny oddali 70–latkę cierpiącą na zaniki pamięci. Dostrzegli ją, gdy zziębnięta chodziła pomiędzy blokami, poszukując swojego mieszkania.
Oświęcim. Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy
Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji, z rąk wzorowych obywateli, przejęli kierowcę podejrzanego o jazdę w stanie nietrzeźwości. 20–letni mieszkaniec gminy Kęty wsiadł za kierownicę mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu.