Komunikaty

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bulowice. Poszukiwany kierowca czarnego VW Touran na ukraińskich numerach rejestracyjnych

Data publikacji 04.01.2024

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie personaliów sprawcy kolizji drogowej, do której doszło 1 stycznia 2024 roku o godzinie 15.50 w Bulowicach na ulicy Bielskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicami Zamkową i Stara Droga.

Jak ustalili policjanci, kierowca samochodu marki Volkswagen Touran koloru czarnego na ukraińskich tablicach rejestracyjnych o początkowych numerach AA, na przejściu dla pieszych potrącił 18 – letnią mieszkankę gminy Kęty. Po badaniach lekarskich okazało się, że w wyniku potrącenia piesza doznała stłuczeń. Jak wynika z relacji świadków, kierowca tuż po zdarzeniu wysiadł z pojazdu, lecz po chwili wsiadł do samochodu i odjechał w kierunku Kęt.

Policjanci prowadzą postępowanie w celu ustalenia sprawcy potrącenia, jednocześnie zwracają się również z prośbą o kontakt do kierowców posiadających kamerki samochodowe, którzy w Nowy Rok pomiędzy godziną 15.30 a 16.00 jechali drogą krajową nr 52 z Kęt w kierunku Andrychowa.  Być może na nagraniach znajduje się poszukiwany czarnych samochód marki Volkswagen Touran na ukraińskich tablicach rejestracyjnych o początkowym numerze AA. Nagranie takie należy zabezpieczyć i powiadomić policjantów z Komisariatu Policji w Kętach pod numer 47 83 26 500 lub pod numer alarmowy 112. Z policjantami pod numer 112 proszone są o kontakt osoby, które zauważą opisywany pojazd.  

Powrót na górę strony