Komunikaty

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zator. Poszukiwany sprawca kradzieży portfela. Rozpoznajesz go? Powiadom Policję.

Data publikacji 04.01.2024

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze poszukują sprawcy kradzieży portfela z jednego z biur znajdujących się w siedzibie Stowarzyszenia Doliny Karpia w Zatorze.

Do kradzieży doszło 27 listopada 2023, tuż po godzinie 8. Mężczyzna wszedł na teren budynku, gdzie z jednego z biur dokonał kradzieży portfela z pieniędzmi oraz dokumentami, własności jednej z pracownic.

Policjanci zabezpieczyli nagrania  monitoringu obiektu na którym utrwalony został wizerunek sprawcy. Jest to mężczyzna w podeszłym wieku, szpakowaty, ubrany w ciemne spodnie i czarną kurtkę, granatową czapkę z daszkiem i czarne buty.

Apelujemy do osób, które rozpoznają sprawcę na nagraniu z monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze pod numer telefonu 47 83 26 570, z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer 47 83 26 280 lub pod numer alarmowy 112.   

Zapewniamy anonimowość.

Film KP_Zator__Mezczyzna_Podejrzany_o_kradziez_portfela_na_korytarzu_nagranie_nr_1.mp4

Pobierz plik KP_Zator__Mezczyzna_Podejrzany_o_kradziez_portfela_na_korytarzu_nagranie_nr_1.mp4 (format mp4 - rozmiar 16.31 MB)

Film KP_Zator__Mezczyzna_Podejrzany_o_kradziez_portfela_na_korytarzu_nagranie_nr_2.mp4

Pobierz plik KP_Zator__Mezczyzna_Podejrzany_o_kradziez_portfela_na_korytarzu_nagranie_nr_2.mp4 (format mp4 - rozmiar 34.3 MB)

Powrót na górę strony