Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych - Koło w Oświęcimiu od wielu lat ma swoją siedzibę w budynku Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. W ubiegłym roku pomieszczenie   zostało odnowione i przekazane do ponownego użytkowania przez SEiRP.

Prezesem Koła jest  Witold Janiga podinspektor w stanie spoczynku, natomiast Wiceprezesami Ludwik Makuch aspirant sztabowy w stanie spoczynku oraz Stanisław Nidecki aspirant sztabowy w stanie spoczynku, z kolei Sekretarzem jest Józef Ligęza aspirant w stanie spoczynku.

Stowarzyszenie dysponuje użyczonym przez Komendanta Powiatowego pomieszczeniem w budynku Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Oświęcimskie Koło działa od 1990 roku i zrzesza ponad 100 emerytowanych funkcjonariuszy. Organizacja skupia byłych funkcjonariuszy, którzy przechodząc po zakończonej służbie na emeryturę lub rentę, chcą angażować się w życie i działalność stowarzyszenia.

Emeryci policyjni spotykają się, co wtorek w murach oświęcimskiej komendy wspominając lata wspólnej służby, a także wspierając się w różnych trudnych sytuacjach życiowych.  

Kontakt do Stowarzyszenia:
Podczas dyżurów w każdy wtorek w godzinach  od 9.00 do  12. 00  –   w siedzibie Stowarzyszenia:
- telefonicznie  pod numerem telefonu 47 83 26 253.
-  korespondencyjnie na adres  Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu,  32 – 600 Oświęcim ul. Wyspiańskiego 2 (Stowarzyszenie  Emerytów i Rencistów  Policyjnych – Koło w Oświęcimi
u) E-mail: witoj07@interia.pl

 

Powrót na górę strony