Dzielnicowi KPP Oświęcim

10. Oświęcim Osiedle Chemików dzielnica IV sierżant sztabowy Adrian Stanek

E-mail: dzielnicowy.oswiecim10@oswiecim.policja.gov.pl
Telefon stacjonarny: 47 83 26 235
Telefon komórkowy: 660 638 245

Pod podanym numerem telefonu komórkowego dzielnicowy jest dostępny w trakcie pełnienia służby. Telefon ten nie służy do zgłaszania pilnych interwencji. Aby zgłosić interwencję wymagającą niezwłocznego przyjazdu policjantów, należy dzwonić pod numer alarmowy 112.

Rejon służbowy: Oświęcim ulice: Dąbrowskiego od nr 34 do 44 (parzyste) oraz od nr 61 do 119 (nieparzyste), Broniewskiego, Szpitalna, Budowlanych, Staffa, Krasińskiego, Nojego 1 a,b,c,d, Słowackiego (rejon Placu Pokoju), Tysiąclecia (rejon Placu Pokoju), Kasprowicza, Śniadeckiego od nr 28 do 32 (parzyste), oraz od nr 41 do 55 (nieparzyste).


Punkt przyjęć dzielnicowego:Punkt przyjęć dzielnicowego:  Rada Osiedla PÓŁNOC budynek Harcówki  - pierwsza środa miesiąca - godz. 17.00

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest podniesienie bezpieczeństwa pieszego przez wyeliminowanie przypadków nieprawidłowego przechodzenia przez ulicę Tysiąclecia od ulicy Słowackiego do ulicy Śniadeckiego. Plan priorytetowy realizowany jest przez dzielnicowych z rejonu VIII i X.

 

Powrót na górę strony