Dzielnicowi KPP Oświęcim

9. Oświęcim Osiedle Chemików dzielnica III młodszy aspirant Paweł Boba

E-mail: dzielnicowy.oswiecim9@oswiecim.policja.gov.pl
Telefon stacjonarny: 47 83 26 235
Telefon komórkowy: 660 637 198


Pod podanym numerem telefonu komórkowego dzielnicowy jest dostępny w trakcie pełnienia służby. Telefon ten nie służy do zgłaszania pilnych interwencji. Aby zgłosić interwencję wymagającą niezwłocznego przyjazdu policjantów, należy dzwonić pod numer alarmowy 112.

Rejon służbowy: Oświęcim ulice: Józefa Bema od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od 2 do 8 (parzyste) oraz nr 18 i 20, Chemików od nr 20 do 40 (parzyste), Gałczyńskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Kwiatowa, Bohaterów Monte Cassino, Obrońców Westerplatte, Ogrodnicza, Okrzei, Olszewskiego od nr 2 do 56 (parzyste), Porębskiego, Pilata (nieparzyste), Reymonta, Reja, Różana, Rydla, Słowackiego od nr 1 do 23 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 30(parzyste), Sobieskiego, Tuwima, Wyspiańskiego, Zielona, Zaborska od nr 29 do 53 (nieparzyste), Rowerowa.

Punkt przyjęć dzielnicowego:Punkt przyjęć dzielnicowego: pierwszy poniedziałek miesiąca - godz. 18.00 Rada Osiedla POŁUDNIE ul. Wyspiańskiego 9

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest  wyeliminowanie przypadków spożywania alkoholu przez osoby gromadzące się w rejonie placu zabaw przy ulicy ul. Westerplatte w Oświęcimiu.

Powrót na górę strony