Dzielnicowi KPP Oświęcim

5. Oświęcim Stare Miasto dzielnica II starszy aspirant Mariusz Drabiec

E-mail: dzielnicowy.oswiecim5@oswiecim.policja.gov.pl
Telefon stacjonarny: 47 83 26 234
Telefon komórkowy: 660 630 745


Pod podanym numerem telefonu komórkowego dzielnicowy jest dostępny w trakcie pełnienia służby. Telefon ten nie służy do zgłaszania pilnych interwencji. Aby zgłosić interwencję wymagającą niezwłocznego przyjazdu policjantów, należy dzwonić pod numer alarmowy 112.

Rejon służbowy: Oświęcim ulice: Bulwary, Berka-Joselewicza, Dąbrowskiego od nr 2 do 32 (parzyste), Królowej Jadwigi, Jagiełły do Ronda Górnego tj. od nr 1 do 47 (nieparzyste) oraz od nr 2 do 38 (parzyste), Jana Bosko, Klasztorna, Knycza, Mały Rynek, Mayzla, Mickiewicza, Parkowa, Piastowska, Plac Kościuszki, Plac Słoneczny, Plebańska, Podstawie, Rynek Główny, Sienkiewicza, Stolarska, Wąwóz, Zaborska, Batorego.

Punkt przyjęć dzielnicowego:  Rada Osiedla Stare Miasto Rynek Główny 2 w ostatni czwartek miesiąca w godzinach od 17:00 do 19.00

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest wyeliminowanie zjawiska grupowania się osób bezdomnych, spożywających alkohol, żebrzących i zaczepiających osoby oczekujące na przystankach autobusowych w rejonie  Starego Miasta ulicy  Dąbrowskiego w Oświęcimiu. Zadanie będzie realizowane przez dzielnicowych rejonów nr IV i V.

 

Powrót na górę strony