Dzielnicowi KPP Oświęcim

4. Oświęcim Stare Miasto dzielnica I starszy aspirant Sławomir Bernaś

 E-mail: dzielnicowy.oswiecim4@oswiecim.policja.gov.pl


Telefon stacjonarny: 47 83 26 234
Telefon komórkowy: 660 629 918

Pod podanym numerem telefonu komórkowego dzielnicowy jest dostępny w trakcie pełnienia służby. Telefon ten nie służy do zgłaszania pilnych interwencji. Aby zgłosić interwencję wymagającą niezwłocznego przyjazdu policjantów, należy dzwonić pod numer alarmowy 112.

Rejon służbowy: Oświęcim ulice: Andersena, Brzechwy, Chopina, Dąbrowskiego od nr 1 do 31 (nieparzyste), Fika, Górnickiego, Harcerska, Klucznikowska, Korczaka, Kościelna, Kownackiej, Krasickiego, Łączna, Mała, Makuszyńskiego, Piasek, Piłsudskiego, Plac Rybny, Plac Ks. Skarbka , Solna, Spadzista, Szelburg-Zarembiny, Wojska Polskiego, Wysoka, Wysokie Brzegi od 2 do 30A(parzyste) oraz od nr 1 do 9 (nieparzyste), Zamkowa, Żwirki i Wigury.

Punkt przyjęć dzielnicowego: Rada Osiedla Stare Miasto Rynek Główny 2 w ostatni czwartek miesiąca w godzinach od 17.00 do 19:00

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest wyeliminowanie zjawiska grupowania się osób bezdomnych, spożywających alkohol, żebrzących i zaczepiających osoby oczekujące na przystankach autobusowych w rejonie  Starego Miasta przy ulicy  Dąbrowskiego w Oświęcimiu. Zadanie będzie realizowane przez dzielnicowych rejonów nr IV i V.

 

Powrót na górę strony