Poszukiwani zatrzymani

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oświęcim. Czworo poszukiwanych zatrzymanych

Policjanci na terenie powiatu oświęcimskiego zatrzymali czworo poszukiwanych. Jeden z nich ścigany był listem gończym.

W piątek (2.06.2023) tuż po godzinie 12 dzielnicowi podczas obchodu Osiedla Chemików w Oświęcimiu na ulicy Słowackiego wypatrzyli 36 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Podczas legitymowania mundurowi potwierdzili ustalenia w związku z tym zatrzymali mężczyznę.  36 – latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy  w Oświęcimiu do odbycia 15 dni zastępczej kary aresztu za kradzież.   

Kolejnego poszukiwanego oświęcimscy dzielnicowi zatrzymali w sobotni poranek na ulicy Dąbrowskiego w Oświęcimiu. 58 – letni mieszkaniec Oświęcimia był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kilkunastu dni zastępczej kary aresztu za kradzież.

W poniedziałek (5.06.2023) wieczorem w ręce oświęcimskich dzielnicowych wpadła 19 – letnia mieszkanka Oświęcimia. Kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu celem odbycia 30 dni zastępczej kary aresztu za kradzież.
Dziś (6.06.2023) rano policyjni poszukiwacze z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji na terenie osiedla Zasole w Oświęcimiu odnaleźli i zatrzymali 49 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Katowicach do odbycia kary 3,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwa drogowe.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.
Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.  Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.
Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony