Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje nieletniej Marceliny Skolarczyk

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje nieletniej Marceliny Skolarczyk, 17 – letniej mieszkanki Oświęcimia. Nieletnia wyszła z domu wieczorem 11 stycznia 2020 /sobota/ i nie powróciła już miejsca zamieszkania. Rysopis zaginionej nieletniej: - wzrost ok.160 cm, - szczupłej budowy ciała - włosy czarne, długie, proste Nieletnia ubrana była w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, ciemne buty. Miała przy sobie dużą, czarną torebkę.

Prowadzone są poszukiwania zaginionej nieletniej.

Polski

Przeciszów. Dzielnicowy i strażak ewakuowali seniorkę z zadymionego domu

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze  oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeciszowie, którzy w  niedzielę 12 stycznia 2020 zabezpieczali „I Przeciszowski Bieg i Nordic Walking”, będący elementem imprez, związanych z kwestą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, błyskawicznie przystąpili do akcji ratowniczo - gaśniczej, na terenie posesji, na której doszło do pożaru.

Polski

Oświęcim. „Policyjna krew - zawsze na posterunku”. Policjanci kolejny rok dzielą się bezcennym darem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zorganizowali pierwszą, w tym roku, zbiórkę krwi w ramach akcji „Policyjna krew – zawsze na posterunku”. Akcja zainaugurowana w ubiegłym roku, ma nawiązywać do 100. rocznicy utworzenia placówki Policji Państwowej w Oświęcimiu, którą oświęcimska Policja będzie obchodziła w 2020 roku.

Polski

Podolsze, Kęty. Zdarzenia drogowe. Policjanci ponownie apelują o zmniejszenie prędkości i uwagę za kierownicą.

W dniu 14 stycznia 2019 o godzinie 12.00 w Podolszu na ulicy Zatorskiej doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci 19 letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, kierując samochodem marki Fiat Bravo stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w  betonowy mostek. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Polski

Strony

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu