Oświęcim. Tauron Life Festival Oświęcim 2018. Zmiany w organizacji ruchu drogowego na terenie Oświęcimia.

Oświęcim. Tauron Life Festival Oświęcim  2018. Zmiany w organizacji ruchu drogowego na terenie Oświęcimia.

W dniach od 14 – 16 czerwca 2018 na terenie Oświęcimia odbędzie się kolejna edycja Tauron Life Festival 2018. W związku z organizacją koncertów oraz Biegu Ulicznego w dniach od 15 do 17 czerwca br. zostanie zmieniona organizacja ruchu drogowego na terenie miasta.

W dniach 15 czerwca /piątek/ od godziny 8:00 do dnia 17 czerwca /niedziela/ do godziny 6:00 całkowicie nieprzejezdna będzie część ul. Legionów /tj. fragment DK 44/, na odcinku od ronda Solidarności do ronda im. Kazimierza Płonki.  Objazd wyznaczono ulicami: Legionów, Kolbego, Wyzwolenia, Powstańców Śląskich.  

W sobotę 16 czerwca 2018 roku na terenie Osiedla Zasole odbędzie się 6 edycja Biegu Ulicznego w ramach Tauron Life Festival Oświęcim 2018.  W związku z biegiem należy spodziewać się utrudnień w ruchu pojazdów na trasie Biegu w godzinach od 8:00 do 13:00. Trasa Biegu Ulicznego prowadzi ulicami: Garbarską, Krętą, Szarych Szeregów, Obozową, Więźniów Oświęcimia, Bartoszewskiego oraz ulicą Leszczyńskiej

W związku z powyższym uczestników imprez zorganizowanych w ramach TLFO 2018,  prosimy o  zwracanie uwagi na zmiany w organizacji ruchu i stosowanie się do poleceń policjantów kierujących ruchem oraz służb biorących udział w zabezpieczeniu imprezy. Natomiast  do kierowców, którzy w/w podanym terminie planują jedynie przejazd przez Oświęcim apelujemy, aby skorzystali z tras alternatywnych,  co pozwoli na uniknięcie nie planowanego wydłużenia podróży.