Z życia garnizonu

Życzenia od Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu z okazji Święta Korpusu Służby Cywilnej

Z okazji święta Korpusu Służby Cywilnej inspektor Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu  złożył gorące podziękowania pracownikom cywilnym za ogromne zaangażowanie włożone w wykonywanie codziennych obowiązków.

 

11 listopada, to szczególna data, nie tylko ze względu na rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia obchodzimy również Dzień Służby Cywilnej. Zbieżność tych dat szczególnie podkreśla znaczenie roli służby cywilnej i administracji państwowej. Dzień ten niesie ze sobą podziękowania za wspólną pracę i służbę w naszej formacji, zwracając uwagę na stopień różnorodności działań i zakresów obowiązków, które w naszych strukturach wykonują pracownicy cywilni.

 

W imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantek i policjantów Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, a także kierownictwa Komisariatów Policji w Brzeszczach, Chełmku, Kętach i Zatorze z okazji Waszego święta składam serdeczne życzenia. Niech spełnią się wszelkie oczekiwania wobec dalszego rozwoju na szczeblu zawodowym, wzbogacając poziom wiedzy i doświadczeniażyciowego.Życzę również dobrego zdrowia, szczęścia rodzinnego oraz spełnienia marzeń. 

 

Z wyrazami szacunku

Inspektor Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu

Powrót na górę strony