Komunikaty

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zator. Policjanci poszukują nastoletniego rowerzysty, który potrącił 8 - letnią pieszą.


Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą czynności mające na celu ustalenie nastolatka, który w Zatorze 2 sierpnia 2022 około godziny 18 jadąc na rowerze chodnikiem biegnącym wzdłuż ulicy Bugajskiej podczas omijania potrącił  8 – letnią dziewczynkę. W chwili gdy rodzice udzielali pomocy dziecku nastolatek odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Przeciszowa. Rowerzysta był prawdopodobnie w wieku około 16 – 17 lat.  Był ubrany w fioletową koszulkę z krótkim rękawem oraz czarne spodenki.

Rodzice przewieźli dziecko na badania do szpitala. Po badaniach lekarskich okazało się, że w wyniku potrącenia dziewczynka doznała złamania nogi. Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringów, które są analizowane.

Apelujemy do osób, które znają personalia sprawcy o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze nowy adres ul. Słowackiego 15a numer telefonu 47 83 26 570 lub pod numer telefonu alarmowego 112. Zapewniamy anonimowość. Do Komisariatu Policji w Zatorze powinien się również zgłosić rowerzysta, który brał udział w zdarzeniu.

 

Powrót na górę strony