Aktualności

Chełmek, Szczecin. Mężczyzna poszukiwany od dwóch lat jako zaginiony został odnaleziony

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku ustalili miejsce pobytu poszukiwanego od przeszło dwóch lat zaginionego 60 – letniego mieszkańca Chełmka. Mężczyzna po zerwaniu kontaktu z rodziną przebywał na terenie  Szczecina.

W styczniu 2020 roku zaginięcie 58 – letniego mieszkańca Chełmka  zgłosiła rodzina. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna już w 2008 roku wyjechał z Chełmka na Pomorze Zachodnie. Od tego czasu przez kilka lat rodzina miała z nim kontakt wyłącznie telefoniczny.  W 2019 roku kontakt ten nagle się urwał.

W trakcie prowadzonych poszukiwań policjanci wykonali wiele czynności aby ustalić miejsca w których mężczyzna przebywał. Sprawdzili wiele informacji, mogących mieć związek z jego zaginięciem albo też które mogły doprowadzić do ustalenia aktualnego miejsca pobytu. Informacja o jego zaginięciu została przekazana do mediów oraz jednostek Policji na terenie kraju, w tym przede wszystkim Szczecina który był ostatnim miejscem gdzie zaginiony był widziany w 2019 roku. Przełom nastąpił jednak dopiero kilka dni temu. Policjanci natrafili na informację potwierdzającą, że mężczyzna nadal przebywa na terenie Szczecina.  O sprawdzenie tych ustaleń kryminalni z Chełmka zwrócili się do  szczecińskich policjantów. Odpowiedź potwierdzająca nadeszła szybko, więc poszukiwania zostały zakończone.

Rozpoznajesz osobę zaginioną lub znasz jej miejsce pobytu? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób zaginionych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które zauważą osobę zaginioną lub znają jej miejsce pobytu, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwania lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość

 

Powrót na górę strony