wielicki

st. sierż. Mateusz Wojas

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest kontrola rejonu placu zabaw, parkingu oraz remuzy OSP w miejscowości Trąbki. Zagrożenie w tym miejscu powodowane jest niewłaściwym zachowaniem gromadzacej sie młodziezy, polegajace przedewszytkim na zaśmiecaniu, spozywaniu alkoholu, zakłoceniu spokoju oraz porządku publicznego.

Polski

st. asp. Tomasz Duda

W wyniku przeprowadzonej analizy wytypowano zagadnienie związane z kontrolą mostu w rejonie rzeki Raba w miejscowosci Gdów, rejon obowdnicy, sciezki rowerowqej, gdzie w w/wym. rejonie grupują sie osoby dokonujące aktów wandalizmu, zakłócenia spokoju i porządku publicznego, ponadto dochodzi do grupowania się młodziezy zagrożonej demoralizacja.

Polski

sierż. sztab. Łukasz Gicala

Po przeanalizowaniu zagrożeń w rejonie służbowym nr. XVII, analizie zagrożeń KMZB, oraz według przedstawicieli miejscowości Kłaj i pracowników Urzędu Gminy Kłaj zadaniem priorytetowym należy objąć rejon drogi wzdłuż rzeki Raba w miejscowości Kłaj. We wskazanym rejonie osoby dopuszczają się wykroczeń porządkowych a w szczególności zaśmiecania, powstają nielegalne wysypiska odpadów.

Polski

asp. Marcin Matus

 Z analizy zagrożeń występujących na terenie m. Brzezie oraz z otrzymywanych informacji od mieszkańców wym. m-ci  wynika ,że zagrożonym  miejscem rejonu służbowego nr. XVIII jest rejon sklepu spożywczego „Odido” Brzezie 288, gdzie  dochodzi do spożywania alkoholu w miejscu publicznym, osoby grupujące się  w rejonie wym. sklepu naruszają porządek  publiczny, dokonują aktów wandalizmu,

Polski

sierż. sztab. Rafał Januszek

 Z analizy zagrożeń występujących w rejonie służbowym nr XIX oraz z otrzymywanych informacji od mieszkańców zadaniem priorytetowym objęto rejon sklepu Sklepu Spożywczo Przemysłowego s.c. Elżbieta Mordarska Edyta Wywiał Targowisko 70, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem spożywania oraz dewastacji mienia.

Polski

sierż. sztab. Zdzisław Gazda

 Po przeanalizowaniu zagrożeń w rejonie służbowym nr. XVI, oraz opierając się na zgłoszeniach podczas rozmów z mieszkańcami jak i sołtysem miejscowości Podłęże, zadaniem priorytetowym postanowiono objąć rejon dworca PKP w Podłężu wraz z przejściem podziemnym gdzie osoby spożywają alkohol. 

Polski

mł. asp. Łukasz Wasyl

Po analizie stanu zagrożenia w podległym rejonie służbowym numer XV oraz po przeprowadzeniu szeregu rozmów z mieszkańcami oraz sołtysem wsi Słomiróg zadaniem priorytetowym należy objąć rejon sklepu Delikatesy Centrum 32-005 Słomiróg 40 gdzie gromadzą się osoby spożywające alkohol w miejscach objętych zakazem 

Polski

Strony

Subscribe to RSS - wielicki