wielicki

st. sierż. Mateusz Wojas

Priorytetowym zadaniem dzielnicowego jest kontrola rejonu szkoły podstawowej w Trąbkach. Zagrożenie to powodowane jest parkującymi pojazdami na chodniku przy drodze wojewódzkiej  nr 966 w Trąbkach, rejon szkoły podstawowej oraz sklepu spożywczego. 

Polski

st. asp. Tomasz Duda

W wyniku przeprowadzonej analizy wytypowano zagadnienie związane z kontrolą rejonu ul. Młyńskiej , ul. Lekarskiej  oraz parkingu przy Szkole Podstawowej dawne  gimnazjum  w Gdowie gdzie dochodzi do nielegalnych  rajdów samochodowych, piszczenia opon  czym  zakłócają ład i porządek  publiczny , stwarzają zagrożenie  w ruchu drogowym, nasilenie zagrożenia występuje  w  godz.  wieczornych  i nocnych.

Polski

asp. Marcin Matus

 

Z analizy zagrożeń występujących na terenie m. Brzezie  oraz z otrzymywanych informacji od mieszkańców wym. m-ci  wynika ,że zagrożonym  miejscem rejonu służbowego nr. XVIII jest rejon sklepu spożywczego „GROSZEK” Brzezie 382, gdzie  dochodzi do spożywania alkoholu w miejscu publicznym, osoby grupujące się  w rejonie wym. sklepu dokonują aktów wandalizmu.

Polski

sierż. sztab. Grzegorz Grzesik

 

Po przeanalizowaniu zagrożeń w rejonie służbowym nr. XIX, oraz opierając się na zgłoszeniach podczas rozmów z mieszkańcami jak i sołtysem miejscowości Łysokanie, zadaniem priorytetowym postanowiono objąć rejon sklepu spożywczego Łysokanie 120 gdzie dochodzi do spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem spożywania.

Polski

sierż. sztab. Zdzisław Gazda

 

Po przeanalizowaniu zagrożeń w rejonie służbowym nr. XVI, oraz opierając się na zgłoszeniach podczas rozmów z mieszkańcami jak i sołtysem miejscowości Podłęże, zadaniem priorytetowym postanowiono objąć rejon dworca PKP w Podłężu wraz z przejściem podziemnym gdzie osoby spożywają alkohol. 

Polski

Strony

Subscribe to RSS - wielicki