Oświęcim. Laureaci zawodów „Dzielnicowy Roku 2019”

Oświęcim. Oświęcim. Dzielnicowi mł. asp. Dariusz Gancarczyk oraz mł. asp. Grzegorz Filipowicz, zwyciężyli w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”

W Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu zostały przeprowadzone eliminacje powiatowe do XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych pn. „Dzielnicowy Roku”.

mł. asp. Dariusz Gancarczyk oraz mł. asp. Grzegorz Filipowicz, wykazali się najlepszą wiedzą i umiejętnościami w zawodach powiatowych i będą reprezentować oświęcimską komendę w zawodach szczeblu wojewódzkiego. 

Laureatom zwycięstwa pogratulowali insp. Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu oraz podinsp. Urszula Martyniuk I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu, którzy życzyli oświęcimskim dzielnicowym sukcesów w eliminacjach szczebla wojewódzkiego.

Młodszy aspirant Dariusz Gancarczyk, na co dzień zajmuje się sprawami mieszkańców Polanki Wielkiej i Grojca. Z kolei młodszy aspirant Grzegorz Filipowicz zajmuje się sprawami mieszkańców Osiedla Stare Stawy w Oświęcimiu.