Oświęcim. Dzielnicowi mł. asp. Dawid Michalec oraz sierż. szt. Jakub Ciągło, zwyciężyli w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”

Oświęcim. Dzielnicowi mł. asp. Dawid  Michalec  oraz sierż. szt. Jakub Ciągło, zwyciężyli w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”

W Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu zostały przeprowadzone eliminacje powiatowe do XI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych pn. „Dzielnicowy Roku”.

Dzielnicowi mł. asp. Dawid Michalec oraz Dzielnicowy sierż. szt. Jakub Ciągło, wykazali się najlepszą wiedzą i umiejętnościami w zawodach powiatowych i będą reprezentować oświęcimską komendę w zawodach szczeblu wojewódzkiego. 

Laureatom zwycięstwa pogratulował insp. Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu oraz podinsp. Arkadiusz Śniadek I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu, którzy życzyli również oświęcimskim dzielnicowym sukcesów w eliminacjach szczebla wojewódzkiego.

Młodszy aspirant Dawid Michalec, na co dzień zajmuje się sprawami mieszkańców Osiedla Błonie w Oświęcimiu. Z kolei sierżant sztabowy Jakub Ciągło zajmuje się sprawami mieszkańców Osiedla Północ w Oświęcimiu.

                       

             mł. asp. Dawid Michalec                                                              sierż. szt. Jakub Ciągło