Chełmek. Zakończył się kolejny etap remontów w Komisariacie Policji w Chełmku

Chełmek. Zakończył się kolejny etap remontów w Komisariacie Policji w Chełmku

Dzięki przychylności i wsparciu finansowemu Burmistrza oraz Rady Miasta i Gminy Chełmek, a także dofinansowaniu z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, przeprowadzono kolejne prace remontowe
w budynku komisariatu Policji w Chełmku.

Efekt przeprowadzonych prac,  w obecności przedstawicieli firmy budowlanej, która wykonała remont, obejrzeli wspólnie, Pan Andrzej Saternus Burmistrz Miasta i Gminy Chełmek oraz insp. Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu.

Dzięki przeprowadzonej modernizacji,  pomieszczenia zyskały więcej powierzchni i  stały się bardziej przestronne oraz funkcjonalne. Ściany zostały odmalowane, na podłogach położono płytki,  zmodernizowano również  oświetlenie. W ramach prac remontowych odnowiono salę odpraw, pomieszczenie socjalne, korytarz oraz poczekalnię.

Podczas spotkania Komendant Powiatowy  na ręce  Burmistrza, złożył podziękowania za przekazanie środków finansowych, za które możliwe było przeprowadzenie kolejnego etapu remontu.  Zapewnił,  że policjanci, tak jak do tej pory, będą dokładać wszelkich starań, aby mieszkańcy mieli zapewnione bezpieczeństwo  oraz niezwłoczną pomoc ze strony Policji. 

Z kolei Burmistrz podkreślił, że policjanci powinni pracować w pomieszczeniach dopasowanych do dzisiejszych standardów i przyjmować obywateli w godnych warunkach, co z  pewnością  przełoży się na jakość obsługi osób, które niejednokrotnie, w trudnych sytuacjach życiowych, zgłaszają się do komisariatu.