Powiat oświęcimski. Dwaj motocykliści i kierowca przesadzili z prędkością. Stracili prawo jazdy na trzy miesiące.

Powiat oświęcimski. Dwaj motocykliści i kierowca przesadzili z prędkością. Stracili prawo jazdy na trzy miesiące.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji dbając o bezpieczeństwo na drogach powiatu oświęcimskiego  przerwali rajd kolejnym trzem piratom drogowym. Tym razem z prędkością przesadzili dwaj motocykliści i kierowca samochodu osobowego.

Wczoraj (3.09.2020)  policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na trasie Oświęcim - Kęty. O godzinie 18.10 do kontroli drogowej zatrzymali motocyklistę,  który motocyklem marki Honda jechał z prędkością 119km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Jak się okazało związek z niebezpieczną jazdą miał 27 – letni mieszkaniec Chorzowa.

Godzinę później w Oświęcimiu na ulicy Chemików do kontroli drogowej mundurowi zatrzymali samochód marki Honda, którego kierowca jechał z prędkością 127 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Jak się okazało za kierownicą auta siedział 24 – letni mieszkaniec Poznania.

Dziś rano (4.09.2020) o godzinie 7.20 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej do kontroli drogowej został zatrzymany kolejny motocyklista. 29 – letni mieszkaniec Tychów kierując motocyklem marki BMW jechał z prędkością 103/km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Apelujemy o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości .