Oświęcim. Policjanci poszukują uczestniczki kolizji drogowej

Oświęcim. Policjanci poszukują uczestniczki kolizji drogowej

Policjanci z Zespołu Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu poszukują kobiety, która uczestniczyła w zdarzeniu drogowym z motocyklistą, do którego doszło w dniu 7 września 2018 o godzinie 19.35 na skrzyżowaniu ulic Legionów z ulicą Orłowskiego w Oświęcimiu.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że kobieta kierująca czarnym samochodem osobowym, posiadającym rejestrację zaczynającą się na KOS … , wyjeżdżając z ulicy Orłowskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa 24 – letniemu mieszkańcowi Gminy Oświęcim, który kierował motocyklem marki Yamaha. Motocyklista , aby uniknąć zderzenia nagle zahamował, w wyniku czego upadł na jezdnię doznając ogólnych potłuczeń.

Jak wynika z relacji pokrzywdzonego oraz świadków zdarzenia, kierująca tuż po zdarzeniu na krótką chwilę zatrzymała się, a następnie ruszyła w kierunku Mostu Jagiellońskiego. Na podstawie analizy nagrań z monitoringu miejskiego, policjanci wytypowali pojazd, który mógł brać udział w zdarzeniu, który prezentujemy.

Policjanci apelują, aby kierująca pojazdem, biorąca udział w zdarzeniu zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. O kontakt z Policją proszone są również osoby, które posiadają informacje na podstawie których będzie możliwa identyfikacja pojazdu lub personalia kobiety biorącej udział w zdarzeniu.