Oświęcim. Kolejny poszukiwany trafił za kratki

Oświęcim. Kolejny poszukiwany trafił za kratki

W dniu 30 października 2019  policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 28 – letniego mieszkańca Oświęcimia, poszukiwanego przez sąd za przestępstwo drogowe. Mężczyzna został zatrzymany tuż po powrocie z Niemiec.

Do zatrzymania doszło w  środę rano. Policjanci wykonując czynności związane z poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości ustalili, że w jednym z mieszkań na Osiedlu Zasole w Oświęcimiu przebywa 28 – latek poszukiwany od dwóch miesięcy przez sąd w związku z zasądzoną karą pozbawienia wolności orzeczoną za przestępstwo drogowe (wypadek drogowy). Ustalenia poszukiwaczy potwierdziły się i 28 – latek został zatrzymany.  Mężczyzna wprost z policyjnej celi trafił do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższe dwa miesiące.

Przypominamy, że na każdej stronie internetowej Policji, znajdują się  komunikaty dotyczące osób poszukiwanych. W przypadku posiadania informacji o miejscu pobytu poszukiwanego prosimy o kontakt z jednostką Policji prowadzącą poszukiwania lub najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.