Kęty. Policjanci poszukują poszkodowanego właściciela zielonego matiza. Sprawca kolizji zgłosił się sam.

Kęty. Policjanci poszukują poszkodowanego właściciela zielonego matiza. Sprawca kolizji zgłosił się sam.

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń  prowadzą nietypowe poszukiwania poszkodowanego kierowcy matiza, który najprawdopodobniej odjechał z miejsca kolizji nie zdając sobie sprawy z faktu, że jego samochód został uszkodzony. Mieszkaniec powiatu bielskiego, który spowodował kolizję,  Policję powiadomił sam.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.10 w czwartek 24 października 2019 w rejonie sklepu Lewiatan na Osiedlu Nad Sołą  w Kętach. Z relacji zgłaszającego mieszkańca powiatu bielskiego wynika, że cofając swoim samochodem marki VW uszkodził tylny zderzak samochodu marki Daewoo Matiz koloru zielonego zaparkowanego wzdłuż ulicy.

W związku z faktem, iż na miejscu nie było kierowcy matiza sprawca kolizji poszedł do pobliskiego sklepu po kartkę papieru, aby zostawić pokrzywdzonemu informację z numerem telefonu. Gdy po kilku minutach ponownie wrócił na parking okazało się, że matiz już odjechał. W związku z tym mężczyzna o zdarzeniu powiadomił  Policję.

Policjanci zwracają się z prośbą do właściciela zielonego matiza,  o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numer telefonu  33 845 33 22.