Gmina Zator. Dzielnicowi zatrzymali poszukiwaną

Gmina Zator. Dzielnicowi zatrzymali poszukiwaną

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Zatorze podczas  służby zatrzymali poszukiwaną 34 – letnią mieszkankę powiatu wadowickiego. Kobieta przed grożącą karą więzienia ukrywała się w podzatorskiej miejscowości.

Do zatrzymania doszło wczoraj tuż po godzinie 10.00. Dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Zator przebywa kobieta poszukiwana przez oświęcimski sąd do odbycia kary więzienia za przestępstwa kryminalne. Ustalenia policjantów się potwierdziły.  Mundurowi zastali 34 – latkę na terenie posesji.  Po potwierdzeniu jej  tożsamości poszukiwana została zatrzymana.

Kobieta jeszcze tego samego dnia została osadzona w jednym z zakładów karnych, gdzie spędzi następne 10 miesięcy.

Aktualny wykaz osób poszukiwanych przez policjantów z oświęcimskiej komendy Policji oraz policjantów z komisariatów Policji w Brzeszczach, Chełmku, Kętach i Zatorze, znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce poszukiwani: http://oswiecim.policja.gov.pl/pl/poszukiwani?strona=1

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego,  proszone są o kontakt z policjantami z KPP Oświęcim pod numer telefonu 47 83 26 242 lub na numer innej jednostki prowadzącej poszukiwanie. Zapewniamy anonimowość.