Chełmek. Krystian Szostek - Super Dzielnicowy - kandydat na „Policjanta Małopolski Roku 2019

Chełmek. Krystian Szostek Oświęcim - kandydat na „Policjanta Roku Małopolski 2019”

Aspirant Krystian Szostek jest dzielnicowym w Komisariacie Policji w Chełmku  - bierze udział w plebiscycie na „Policjanta Małopolski Roku 2019”.

Ma 34 lata. W służbie w Policji od lat 14. Jest dzielnicowym, czyli policjantem pierwszego kontaktu dla mieszkańców Chełmka.

Najczęściej jego zadania związane są z dbaniem o bezpieczeństwo w rejonie służbowym i reagowaniem na przejawy łamania prawa.

Aspirant Krystian Szostek jako dzielnicowy zawsze pełni służbę z pełnym zaangażowaniem na rzecz mieszkańców Chełmka. Wielokrotnie tylko dzięki jego interwencji,  wnikliwości, chęci niesienia pomocy innemu człowiekowi, w porę podejmował działania pomagając mieszkańcom Chełmka w trudnych sytuacjach życiowych.

Wesprzyjmy głosem aspiranta Krystiana Szostka, dzielnicowego w Komisariacie Policji w Chełmku wysyłając SMS pod numer 72355 o treści KRP.41

Głosować można do 17 lipca 2019r godz. 21.00 wysyłajac sms lub za posrednictwem strony internetowej Gazety Krakowskiej. Koszt wysłania SMS-a na numer 72355 z  numerem kandydata wynosi 2,46 zł brutto. Jeden wysłany SMS to 1 głos w Plebiscycie na danego kandydata.

Wykaz wszystkich zgłoszonych do Plebiscytu policjantów oraz wyniki plebiscytu można śledzić za pośrednictwem poniższego linka: https://gazetakrakowska.pl/p/kandydaci/policjant-malopolski-2019%2C1004631/