Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Brzeszcze. Policjanci poszukują sprawcy podpalenia lodziarni. Czy rozpoznajesz go na zdjęciu?

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują sprawcy podpalenia lodziarni. O kontakt z Policją proszone są osoby, które na nagraniu z monitoringu rozpoznają mężczyznę mającego związek z podpaleniem. Zapewniamy anonimowość.
Poszukiwany chuligan 12 września 2020 tuż po godzinie 05.00 wybił szybę, a następnie podpalił  budkę z lodami znajdującą się przy ulicy Dworcowej w Brzeszczach.

Polish

KWP Kraków. Spot "Rodzina w trybie OFF-line". Razem. Blisko. Odpowiedzialnie

Przedstawiamy najnowszy spot „Rodzina w trybie OFF- line” wyprodukowany w ramach projektu edukacyjnego "Zagrożenia w sieci-profilaktyka, reagowanie", który Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie realizuje wraz z Województwem Małopolskim, Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowym Instytutem Badawczym oraz Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Polish

KWP. Kraków Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie pn. „Wnuczka, wnuczek edukuje – babcia, dziadek się stosuje!”

Małopolska Policja wraz z partnerami ogłaszają konkurs dla uczniów oraz szkół ponadpodstawowych województwa małopolskiego mający na celu dotarcie do jak największego grona odbiorców - seniorów, narażonych na bezduszne działania oszustów, przez których niejednokrotnie tracą dorobek całego życia.

Polish

Przeciszów. Nietrzeźwy motocyklista wpadł podczas działań „Kaskadowy pomiar prędkości”

Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 33 – letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który wsiadł na swój motocykl mając w organizmie 1,30 promila alkoholu. Drogowy przestępca wpadł w ręce mundurowych prowadzących działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”,   realizowanych  w ramach europejskich dni bezpieczeństwa ruchu drogowego „Road Safety Days”.

Polish

Powiat oświęcimski. Działania prewencyjne na drogach w ramach „Road Safety Days”.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji oraz dzielnicowi z Komisariatów Policji w Brzeszczach, Chełmku, Kętach i Zatorze na terenie Oświęcimia, gminy Oświęcim oraz innych miast powiatu oświęcimskiego przeprowadzili kilka akcji prewencyjnych w ramach europejskich dni bezpieczeństwa ruchu drogowego czyli „Road Safety Days”.

Polish

Pages

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu